Trade Media International – více než vydavatelství

tmi obrazek Hlavním organizátorem všech seminářů, konferencí a diskuzních panelů prezentovaných na těchto stránkách je společnost Trade Media International s. r. o., která je v první řadě známá jako vydavatel odborných časopisů pro průmysl. Nabídka vlastních mediálních produktů, kterým vévodí časopisy Control Engineering Česko (www.controlengcesko.com), Řízení a údržba průmyslového podniku (www.udrzbapodniku.cz) a Inteligentní budovy (www.inbduovy.cz), je však pouze jedním z pilířů portfolia firmy.

Takřka od svého úvodního vstupu na český trh v roce 2007 se Trade Media International intenzivně věnuje pořádání odborných setkání, která dnes nesou hromadné označení Semináře pro inženýry. Na odborných akcích připravovaných pod hlavičkou naší firmy dochází ke střetávání nabídky a poptávky investičncíh celků a řešení v jednotlivých průmyslových odvětvích. Kromě dodavatelů investičních celků vystupují na našich akcích také odborní řečníci a osobnosti z jednotlivých oborů a díky svým kapacitám a znalostem dokáží obohatit posluchače také o odborné znalosti a aktuální informace. 

Dva hlavní, na trhu již silně etablované proudy, doplňuje nově od roku 2015 ucelená nabídka produktů a služeb v oblasti průmyslového marketingu. V reakci na vzrůstající poptávku ze strany zákazníků i širšího trhu, vznikl za podpory a spolupráce s dalšími specialisty na poli marketingu nový produkt - Remote Marketing (www.remotemarketing.cz). Jedná se o spojení zkušeností s rozličnými marketingovými nástroji za čerpání znalostí průmyslového trhu, které stejně jako u ostatních produktů oceňují zejména účastníci B2B průmyslového trhu.

Trade Media International nejen ve své nabídce specializovaných eventů denně dokazuje svou snahu naplnit hlavní slogan společnosti: INspirujeme INterakci INženýrů! 

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.