mbezpecnost

Řečníci

Filip Němeček

Technický poradce v oblasti bezpečnosti strojních zařízení

Na této pozici pracuje u firmy SYSTEMOTRONIC Brno. Jeho pracovní náplní je především posuzování rizik a posuzování shody strojních zařízení na základě požadavků evropských směrnic a harmonizovaných norem a přednášková činnost týkající se této problematiky. Díky jeho mnohaletým zkušenostem z výroby strojů dokáže ve svých přednáškách propojit legislativní požadavky s praxí.

Je revizní technik elektrických zařízení a držitel certifikátu TÜV Rheinland – Functional Safety Technician.

Přednáší na VUT Brno – fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií – ústav automatizace a měřící techniky.

 

Radek Klášterka

Pan Radek Klášterka navrhuje a prodává bezpečnostní řešení postavené na produktech EUCHNER již téměř 20 let. Má také zkušenosti i z jiných oblastí průmyslové automatizace.

Za tuto dobu získal velké praktické zkušenosti s mnoha aplikacemi, díky kterým je schopen navrhnout dobré a cenově efektivní řešení vyhovující platné legislativě.

 

Ing. Pavel Kramář

Absolvoval VŠB Ostrava v oboru Technika požární ochrany a posléze působil jako odborný inspektor MělPO Národního výboru města Ostravy, dále v OKR jako bezpečnostní a požární technik. Posléze působil v České pojišťovně na pozici risk manager, kde se věnoval posuzování rizik pojištění velkých podniků. Nyní působí jako metodik a inspektor na Státním úřadu inspekce práce v Opavě. 

 

Ing. Lenka Kissiková

Působila jako Inspektor Státního odborného dozoru nad bezpečnosti práce – Inspektorát bezpečnosti práce v Ostravě, dále jako Vedoucí odboru inspekce práce Inspektorát bezpečnosti práce v Ostravě, nyní jako akademický pracovník Fakulty bezpečnostního inženýrství na Vysoké škole Báňské v Ostravě. Má dlouholetou praxi při inspektorské činnosti – kontrola strojů a technických zařízení z hlediska BOZP, stanovení zdrojů a příčin šetřením smrtelných a těžkých pracovních úrazů, včetně nehod a havárií, které vycházely ze znalosti technologických procesů a postupů a znalostí strojů a technických zařízení po stránce BOZP v jednotlivých odvětvích průmyslu, poskytování vyjádření pro Polici ČR k SÚ a PÚ, které nemají charakter znaleckého posudku, poradenská činnost, týkající se BOZP ke strojům a technickým zařízením pro jednotlivé firmy a podniky, znalecké posudky a hlavní řešitel HS a účast na plnění HS za VŠB TU OVA.

Mediální partneři

   RU logo male MM spektrum

          

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.