bannery Roboty WS 2019 2

Rockwell Automation: Bezpečnost v robotice

Termín: čtvrtek 31. ledna, od 9.00, trvání cca 3 hodiny

Bezpečnost u nových, ale i již používaných robotů s sebou nese požadavky, které vznáší národní i evropská legislativa a požaduje plnění základních, nebo alespoň minimálních požadavků dle úhlu pohledu. Přednáška má za cíl vysvětlit základní pojmy z oblasti bezpečnosti v robotice z pohledu aplikátorů i koncových zákazníků tak, aby se osoby přicházející do kontaktu s robotickým pracovištěm pokud možno nevystavovaly riziku, nebo riziko alespoň minimalizovaly.

V rámci praktické ukázky mimo jiné k vidění: 

- Ukázka malého bezpečnostního systému CR30 vhodného pro malé a střední aplikace nejen u robotů a jejich okolí. S možností zkusit si naprogramovat za několik minut některé bezpečnostní funkce.
- Ukázka řešení GuardLink jako zástupce nové generace řešení „Smart Safety“ – jednoduché bezpečnostní sběrnice převážně pro ekonomické řešení aplikací s větším počtem bezpečnostních zařízení a to bez nutnosti používání jakýchkoliv softwarů nebo počítačových nástrojů.
- Ukázka integrovaného bezpečnostního systému GuardLogix, který nejen že zvládne vyřešit požadavky na bezpečnost vašich aplikací s obrovskou možností flexibility a možného rozšíření na vašich aplikací ale i s možností řídit standardní, ne-bezpečnostní část aplikace včetně servo-řízení a dalších oblastí s možností zkusit si naprogramovat část, nebo celý systém.

 31. ledna 2019 PROGRAM WORKSHOPU
9.00-12.00 Ukázka přístupu a legislativních požadavků na bezpečnost v robotice + individuální konzultace
   

Změna programu vyhrazena. Přesný čas začátku může doznat mírné změny.  

REGISTRACE NA WORKSHOP  WEB KONFERENCE ROBOTY 2019

Úvod Rockwell Automation: Bezpečnost v robotice

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.